11 Haziran 2024 15:17

Helal Finans Mobil Uygulaması’ndaki verilerinizin mahremiyetine önem veriyoruz. Veri güvenliğini en üst düzeyde sağlamak adına 90 gün boyunca uygulamaya hiç giriş yapmayan kullanıcıların verilerini otomatik olarak siliyoruz. Eğer verilerinizin silinmesi için 90 günlük süreyi beklemek istemiyorsanız aşağıdaki yöntemlerden biriyle bize talepte bulunabilirsiniz. Biz de talebinize istinaden hesabınızla ilişkili verileri sileriz. Talebinizin alınmasını müteakip 1 aylık süre içerisinde verileriniz silinecektir. Bu süre içerisinde veri silme işleminizi iptal etmek için tekrar bildirimde bulunabilirsiniz.

Verilerinizin Silinmesini Talep Etme

1- Uygulamada kullandığınız ve verilerinizle ilişkili olan gmail adresiyle verisilme@helalborsa.com adresine verilerinizi silmek istediğinize dair bir mail gönderin.

2- Eğer Helal Finans Mobil Uygulaması ile ilişkili olan gmail adresinize ulaşamıyorsanız bu gmail adresinin gerçekten size ait olduğunu ispatlamanız gerekir. Böylece sahte talepleri gerçeklerinden ayırabiliriz.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/helalbor/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/helalbor/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107