11 Haziran 2024 14:44

Helal Finans Mobil Uygulaması’nda yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler, hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak genel bilgilendirme amacı ile Helal Finans Mobil Uygulaması tarafından hazırlanmıştır.

Helal Finans Mobil Uygulaması’nda yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri, herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik değerlendirmeleri genel niteliktedir. Bu içerikler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. 

Helal Finans Mobil Uygulaması, uygulamada yer alan her türlü bilgi, veri ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi ve güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerikler, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Burda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Helal Finans Mobil Uygulaması sorumlu tutulamaz.

Bu mobil uygulamada  yer alan bütün ürün ve hizmetler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir.

Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolaylı olarak ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Helal Finans Mobil Uygulaması, sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun Helal Finans Mobil Uygulaması’ndan talepte bulunulmayacaktır.

Bu mobil uygulama içerisindeki veriler ve elde etme yöntemleri, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır; Helal Finans Mobil Uygulaması’nın yazılı izni olmadıkça değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayımlanamaz veya bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Aksi davranışlara karşı her türlü yasal yola başvurma hakkımız mahfuzdur.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/helalbor/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/helalbor/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107